Tabela te pleksi glass

Shitet nga: Vedat 19 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Shes tabela te pleski glass. Tabelat jane te reja (ne kese) dhe te kualitetit te larte, jane te prodhuara ne Zemun (Beograd). Dimensionet jane 175x250cm. Çmimi 170 euro/copa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim