Tavolina dhe karriga

Shitet nga: Floran 28 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjilan
Shes tavolna dhe karriga me qmim t volitshum
Jan 6 tavolna dhe 24 karriga

1 tavolin + 4 karriga 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim