Tel dhe ceva te hekurit

Shitet nga: Shitesi 20 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes 720 m² tel,dhe ceva te hekurit te rrumbullaket dhe katror,me cmim tejet te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim