Tend

Shitet nga: bajram 15 Gsh 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes Tend e gjat 3.75 dhe gjan 2.75 e re shum pak e pordorur qmimin spias marrveshjes TENDA eshte me perde nese ka nevoj hiqen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim