Tenda Korrika Tavolina me qera ne Gjithe Kosoven

Shitet nga: Ardian Muleta Sot 02:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Japim me qera :
Tenda me dimensione te ndryshme ,
Korrika (me mbulesa dhe pa mbulesa)
Tavolina (me mbulesa dhe pa mbulesa)
Tavolinen Dekoruese per qift.

KONTAKTO TEL/VIBER +383 49 81 71 81
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim