Tenda Moderne karrika dhe tavolina

Shitet nga: Dritoni 27 Pri 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Japim shatora karrika dhe tavolina me qera shatorat jan madhsi te ndryshme sipas kerkeses tuaj shatorat jan per sezon dimrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim