Tenda Në Sherbim (Me Qera) , Karrika dhe Tavolina

Shitet nga: Tenda NOLI 19 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
REZERVONI TANI.

Japim Tenda Në Sherbim (Me Qera) , Karrika dhe Tavolina.

Për Fejasa, Kanagjeqe, Dasma si dhe per te pame...

Çmimi sipas marveshjes.

Tenda posedon ndriqim

Transporit dhe Montimi FALAS

Mob: (+377)044771150 "Viber"

049360706

Pronar: Vllëzrit BAFTIU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim