Tenda dhe Karriga me Qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Perparim Spahiu 16 Dhj 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Tenda Karrige me Qera "LUANI"
Japim tenda dhe karrige me qera,çmimet jane teper te volitshme,nese keni ndonje event apo ndonje rast vdekjeje,ju mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim