Tenda ekstra per dimer me nxemje 045 927 267

Shitet nga: Drilon Sot 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
JAPIM TENDA me nxemje (SHATORA ) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA PER DASMA ;SYNETI Muzik Panaire SI DHE PER QDO FESTE DHE DHE AHENG FAMILJAR TENDAT I KEMI TE MADHSIVE TE NDRYSHME
TENDAT JA ME NDRIQIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim