Termostat STC 1000, Termometer Kohor Digjital

Shitet nga: Kushtrimi Sot 03:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Shes/Termostat ose Termometer
Kjo pajisje ka Përdorim te gjere - Kontrollues I temperaturave për Inkubator, Akuariume dhe shume ambiente te tjera.
Ndalon nxehësin ne temperaturën e dëshiruar pra ju qe e caktoni. Kjo pajisje nuk mate lagështinë.
Kontakt Numrat:
Ipko: 049/133-133
Vala:044/133-133
Viber: 38344133133
Dërgesat i bëjmë edhe me postë. Çmimi i dërgesës kudo në Kosovë ËSHTË FALAS.

Karakteristikat si ne vijim ne gjuhen Angleze:
Applications:Aquarium, Terrarium, Vivarium, Paludarium ,Chicken Incubator
Temperature Measuring Range: -50 - 90 Deg.C
Control temperature range: -50 - 90 Deg.C (adjustable)
Control temperature difference: 0.3 - 10 Deg.C (adjustable)
Resolution: 0.1 Deg.C
Accuracy: ¡À 1 Deg.C (-50 - 70 .C)
Sensor: NTC sensor
Sensor error delay: 1 minute
Relay contact capacity (Heating): 10A (max) 250 V
Relay contact capacity (Cooling): 10 A (max) 250 V
Compressor delay protection time: 1 ~ 10 minutes (adjustable)
Operating Temperature: 0 - 60 Deg.C
Storage Temperature: -30 - 75 Deg.C
Operating Relative Humidity: 20 ~ 85 % (No condensation)
Alarm Output : Buzzer
Power Supply: 110~ 220V AC ¡À 10% , 50 / 60 Hz
Power consumption: < 3 W
Cable length: 1 M
Item dimensions: approx. 84*69*34 MM
Net weight:138g
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim