Tharëse me dru dhe me Rrymë per Bimë Etj.

Shitet nga: Ahmet 20 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shes tharse me dru me 60 mrezha si dhe me rrym me 40 mrezha per tharjen e bimee kepurdhave dhe frutev malore qmimi sipas marrveshjes na kontaktoni edhe ne viber +37744425003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim