Thik me kallep

Shitet nga: Fatlind 06 Jan 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Gjilan
E hijshme per tu par dhe perdorur me nje lashtesi tmadhe e ruajtur mir gjendemi bresalc gjilan telefononi ne 045 565 352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim