Vaske per pastrim

Shitet nga: festim 14 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjilan
vaska gjendet ne gjendje fantastike eshte shum pak e perdorur dhe njekohesisht shese edhe 4 goma me fellne normale gomat jan te perdorura qmimi i gomave eshte 35 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim