Wacker rrastuse shtamp

Shitet nga: GaZmend 22 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten rrastusat wacker prej 450€ deri ne 700€ Shitje dhe servisim i mjeteve elektrike hilta aku brusalica shtanpa gjenerator
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim