dyer dhe dritare nga plastika

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 'ANDI' AL-PVC 02 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Dyer dritare, gilindera, rolete me dimenzione te ndryshme me garancion 3-5 vjet . Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim