flia

Shitet nga: Flia 04 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Bojm flia me porosia mundeni permes numrit te beni kontakte bejm edhe jasht komunes transportin fliat te mdhajat keni me qmim shum te arsysh kemi ofert temir per resteorante dhe furra ..Flia eshte qysh pe shifni ne foto Ju mirpresim ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim