frigoriferë

Shitet nga: baton 03 Dhj 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Frigorifere industrial dhe komercial per ftohjen e pijeve

Puna behet sipas porosise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim