ofrojm tenda ne sherbim me dimensione te ndryshme

Shitet nga: NEXHAT AJETI 14 Tet 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ofrojm tenda ,karrika tavolina ne sherbim per dasma dhe ahengje te ndryshme familjare ,po ashtu ofrojm karrika tavolina me mbulesa per ne ambient te hapur me ndriqim special ,ulse te nuses dhe dhandrrit ,tepih i kuq,dhe shum decore te ndryshme ,
Rezervo !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim