shimano alivio

Shitet nga: besnik 28 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
shum e mir dhe esht biliklet malore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim