zburmashin me bateri

Shitet nga: salih 11 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
burmashin me bateri dhe phes te rrymes si ne foto të gjitha nje qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim