Banesa në Lagjen Iliria /objekti ri Iliria

Shitet nga: Bleon 11 Jan 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Gjilan
Shitet Banesa në Lagjen Iliria Ndërtim I ri Kati i pest e mobiluar,Posedon nxemje. Qendrore, Liftin, Banjo, Kuzhin, dy dhoma gjumi dhe ballkon banesa është e gatshme për banim me dokumentacion te rregullt percjells paguhet behet bartja permes noterit.
Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim