Banesa ne Gjilan

Shitet nga: Elsadat Muji 18 Shk 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne Gjilan, ne rrugen magjistrale Gjilan - Kamenice. Perball Agmia Center. Banesa posedon: Sallon, Dhome gjumi, Kuzhine, Banjo, Koridor dhe ballkon.. Edhe Salloni edhe dhoma gjumin kan dalje ne ballkon dhe pamje ne rrugen kryesore.

Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim