Banesa ne Kompleksin ALBANICA

Shitet nga: Shkelzen 21 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Gjilan
Banesa ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi banjo , wc dhe ballkonin.Kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim