Banesa

Shitet nga: Banesa 18 Shk 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet Banesa 112m² qe gjendet perballe qendres Tregtare Agmia.
Banesa eshte ndertim i ri dhe gjindet ne katin e 3.

Posedon Lift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim