Banesa

Shitet nga: Banesa 18 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shitet banesa me 130m².Banesa gjendet perballe Qendres Tregtare Agmia Gjilan ne rrugen kryesore.

Banesa ka 4 dhoma dhe 2 ballkone. Posedon lift dhe shpajz.

Eshte ndertim i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim