IMMKOS-Shiten tri banesa afër Nota brillant në ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje tri Banesa njëra 90.3m2 ,78.6m2 dhe 60.2m2 që të trijat janë në katin e tretë dhe të cilat gjendet afër Nota Brillant në Rr.e Bujanocit në Kompleksin Albanica.

Çmimi shumë i arsyeshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim