Restaurant Motel

Shitet nga: Gzimi 14 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan

Njoftim . Shitet Motel Astor ish REA ne Gjilan . Moteli eshte ne gjendje te mir i gatshem per pun ka Sall Kuzhin dhe dy kate banim Teras parking para dhe mbrapa te mbuluar rreth 600 metra katror ndertim Masiv dhe mbi 35 m katror qdo dhom . I ploteso kushtet edhe per destinime tjera ber Banim Biznes dhe Perfaqsi. I pajisur me leje ndertimi Afarist dhe nuk ka kontest apo Hipotek. Parcela me Motel eshte 5.12 ari gjendet ne hyrje te Gjilanit rruga kryesore Pr- Gl. Per kontakt 044 867 929
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim