AMSA-Banesa me Qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 09 Shk 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet banesa me qera me 82 m² në katin e IV .

Banesa posedon sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe një teras.

Dyshemeja parket dhe pllaka.

Dyert prej druri dhe dritaret plastik.

Banesa është e pa mobiluar, vetëm banjo i ka elementet.

Çmimi për qera është sipas marrëveshjes.

Banesa gjendet në Kamnik.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim