AMSA-Banesa ne Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 09 Shk 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e II-të banues me 90.51 m² të banueshme.

Banesa posedone këtë renditje: sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe dy ballkona.

Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.

Dyert prej druri,dritaret plastikë.

Banesa është e pa mobiluar vetëm banjo posedon elementet.

Banesa posedon nxemje qendrore , vendparking të mjaftueshëm si dhe garazhë të veçantë.

Banesa gjendet në rrugën Gjilan-Kamenicë.

Çmimi i banesës është 60.000€ .

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim