BANESË 105 m2 ,,PLISI GROUP'' GJILAN

Shitet nga: Mejdi DAKU 01 Jan 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Gjilan
Banesa gjindet në lagjen Ish-Kamnik afër Qendrave Tregtare ETC, INTEREX, VIVA FRESH, Qerdhes së Fëmijëve, Shkollave dhe Qendrës së Qytetit.
Banesa gjindet në katin e 3 (trete) banimit dhe është në ndërtim e sipër me standard evropian.
Banesa posedon kete ;
- salloni + kuzhina
- paradhoma
- banjo
- ballkon
- 2 (dy) dhoma te gjumit
Ballkonin e ka te madh me pamje ka qerdhja e femijeve i paraqitur ne forme rrethi dhe ne qoshe te nderteses.
Banesa mund të shikohet në vendin e ngjarjes çdo ditë .
Banesa kanë ashensor dhe parkim të përbashkët.
Nr per kontakt 00377 044 137 017 ose 00386 049 137 017 ose ne CH nr tel
0041 079 637 27 40 ose Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim