BANESË ME QERA NË QENDËR TË GJILANIT

Shitet nga: Fadil 02 Pri 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Lëshoj banesën me qera në qendër të Gjilanit, përballë shtëpis së mallrave, mbi ëmbëltore Vanilla.
Banesa ka dy dhoma të fjetjes, sallon me kuzhinë dhe banjo. Eshtë e mobiluar,ka lavatriqe, klimë, etj.dhe shumë e përshtatshme për banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim