BANES EKSKLUZIVE NE GJILAN 60 M2 PAG ME KESTE

Shitet nga: Banesa 05 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: ALBANIKA
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne katin e (Katert), 60 m2
-Banesa ka kete renditje
-Dhom dite me kuzhin
-1 Dhoma gjumi
- Banjo
- Terasa
- Banesa eshte ne kompleksin e pare dhe eshte e gatshme per banim.
- Banesa eshte e ndertuar me gjerat me cilsore te mundeshme ,
-kompleksin Albanica
Parking te mjaftueshem Kamera sigurie etje .
Perkthimi behet i menjhershem te noteri .
Banesa eshte shume e shfrytezueshme me pamje nga lindja, ka ndriqim te mjaftueshem.
Ka mundesi pagese me keste ne baze te marrveshjes qe ne bejme...
Cmimi i volitshem
Per ma shume info kontako ne nr 044 213 307
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim