BANESA NE BREG TE DILLIT E SAPO RENOVUAR TERESI..

Shitet nga: Banes 18 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 53 m2
Komuna: GjilanBanesa eshte ne breg te diellit te banesat e kuqe nen Post te Vogel, nje vend shum I qet per Banim

Familjar, i ka afer shkollen fillore Ismaj Qemajli, Qerdhen, Qendren Tregtare, eshte ndertim i vjeter, eshte ne katin e 3,

vend parking para baneses, Lifti ne funksion, me dokumentacion ne rregull, pronari shqiptar, dhe ka kete renditje:

Sallonin,
Kuzhinen e veqant,
1 dhom te gjumit,
Bnajon,
Ballkonin, dhe
Koridorin.

Banesa i ka 53 m2 me dokumenta, kurse siperfaqja real eshte me e madhe,

Nxemjet i ka qendrore me Termokos.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim