BANESA NE QENDER KATI I PARE

Shitet nga: TEVIDE 14 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: "SKENDERBEU"
Sipërfaqe: 144 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Bodrum
Komuna: Gjilan
Banesa gjendet ne katin e pare perballe Komunes ( ish Gjykates ) te Gjilanit
Banesa ka 3 dhoma 2 banjo dhe 2 koridore ka gjithesej 144m katror.Banesa mund te perdoret edhe per Afarizem sepse eshte ne kate te pare.Banesa edhe mund te ndahet sepse jan dy banesa un i kam berë bashk po ju nese doni mund ta ndani.Banesa ka edhe podrumin e cila perbehet prej 9 metrave katror te cilin mun ta hapni edhe si lokal.Banesa eshte ne gjendje te rregull dhe nuk esht ne hipotek. Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne kete numer: 045-402-239.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim