BANESA NE SHITJE 85m2 te city projekt ne qender

Shitet nga: Petrit 24 Krr 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Gjilan
Shitet dhe ndrrohet banesa 85metra katror te city projekt ne Qender banesa ka sallonin plus 2 dhoma te fjetjes ,044638370. bej ndrrim me veture ose gjip tjerat pare 044638370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim