BANESA NE SHITJE PERBALLE GJYKATES NE GJILAN

Shitet nga: Hajra 27 Shk 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Gjilan
Ofroj per shitje dy (2) banesa. Per cdo banes siguroj FLETPOSEDIMIN (Regullimin e pronesise). Banesa nr 15 dhe nr 21 jane tri (3) dhomeshe me siperfaqe prej 86 m2. Banesa nr 15, gjendet në katin e dytë (2) të banimit ose në katin e (3) të objektit Banesa nr 21,eshte ne katin e tretë (3) te banimit ose ne katin e katërt (4) të objektit. Vet objekti gjendet perskaj rruges Gjilan-Kamenice-Gjilan, ose perballe objektit te ri te Gjykates Themelore ne Gjilan. OBJEKTI ESHTE PUNUAR me sa vijon : Fasada: Eshte punuar me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme. Dritaret : Plastikë, PVC Gjermane. Dyert: Gjermane. Dyshemeja: Laminat. Instalimi i ujit: : I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është punuar me produktet e kompanisë se mirenjohur Gjermane “REHAU”. GJENDJA MOMENTALE E OBJEKTIT Furnizimi me uje 24 ore. Ngrohja qendrore realizohet me rryme Objekti disponon me dy ASHENSORE. Ashensoret jane produkt i kompanise Gjermane “KLEEMANN” me kapacitet 750 kg, me bateri. Ashensori ka qasje deri ne podrume te objektit. Rrjet kabllore per : Telefon fix, internet, TV kabllovik, ... Objekti eshte paisur ashtu qe cdo banese DISPONON ME INTERFON. MIREMBAJTJA E OBJEKTIT Investitori eshte i obliguar me kontrate me pronarin e tokes per mirëmbajtjjen e kompleksit banesor ne afat prej dy (2) vitesh nga data e regjistrimit te patundshmerise se objektit ne drejtroine per kataster. Pas perfundimit te procedures se pagesave, prona bartet tek bleresi pa kurfare problemi. Cmimi si dhe mnyra e pageses behet sipas dakordimit paraprak me shkrim, prane njeres prej zyreve te notereve ne Gjilan. Noterin e PAGUAN DHE E PERZGJEDHE vet BLERESI i baneses. E mirepres cdo thirje telefonike per t`u takuar ne vet objektin dhe natyrisht per te biseduar dhe njoftuar per se afermi me te gjitha procedurat tekniko-juridike te ndertimit. Per me shume detaje mundeni te me kontaktoni ne : Tel. Mob. 044 290 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim