BANESA NE SHITJE TE FITORJA

Shitet nga: QLIRIM KRIVAQA 12 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjilan
Shes Banesen te kompleksi i fitores banesa o ndertim i ri o e gatshme per bannim ne fund mujit kati 4 ka dy dhoma gjumi sallon koridor ballkon banjo dhe shpajz qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim