BANESAT NE GJILAN 122m2.Kati V

Shitet nga: kastriot 23 Shk 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 112 m2
Komuna: Gjilan
Shitet banesa ne Gjilan perball gjykates te re te (agmia ) me Qmim shum te volitshem Kati V. Banesa eshte me renditje shum te mire dhe me plan funksional ka 3 dhoma gjumi dhe sallon te madh po ashtu ka ballkon, banjo , shpajz etj. Banesa eshte me leje ndertimi dhe bartja behet te Noteri . Dritaret jan me roletne te kompanis Trocal po ashtu nxemja eshte me rrym dhe me pelet dy variantat.

Viber:+37744482122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim