BANESEN NE QENDER TE QYTETIT

Shitet nga: shevqet 03 Pri 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Gjilan
Shes banesen ne qender te qytetit e cila ka : 2 dhoma 1 koridor 1 banjo shpajz kuzhin dhe ballkon dhe podrumi me 10mkatror me mundesi shendrimi ne lokal afarist . banesa gjindet afer kryqit te kuq kati i 2te . banesa posedon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme te lirohet menjeher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim