Baanese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: uc-el muhendislik asansor 12 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Gjilan
banesa gjendet ne kompleksin Albanika Gjilan,eshte ne katin e shtate .ka dy dhoma gjumi dhe sallon banjo e koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim