Banesë në qendër të Gjilanit

Shitet nga: Fadil 21 Qer 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gjilan
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Bodrum
Komuna: Gjilan
Shes banesen në qendër te Gjilanit,perball shtepis se mallrave. posedon 55 m2. Dy dhoma te fjetjes, sallon kuzhin, banjo,podrum etj.Kati -V-.Nga 2004 ta eshte ne emer timin. Perkthim i menjihershem ne Gjykatë dhe katastër. Lëshohet edhe me qera. Qmimi qerasë 140 €. Ndërsa i shitjes 25000 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim