Banes 3 dhomshe me 73 m2 ne Te Geti market gjilan

Shitet nga: Jakup xhelili 18 Dhj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 500 EUR

Komuna: Gjilan
Banes 3 dhomshe. Gjilan rruga ferizajit te Geti Market banesa posedon 73 m2, 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon . Banesa posedon ujsjellsin edhe bunarin per te gjith banoret , nxemje qendrore me rrym , klim dhe kablen me ipko. Kurse ka ne kontrat edhe nji vend parking per nji vetur , banesa asht e mobiluar ku mundet te shitet edhe me mobile komplet banesa menji fjal i ploteson te gjitha kushtet edhe me dokumentacion te rregullt. Ne emrin tim personal me gjykat ju mirpresim blers serioz. Nga jakup xhelili
Per info ne numrin (+41763775616) edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim