Banes 73m2 ne rrug te ferizajit me 3 dhoma te Geti

Shitet nga: Jakup xhelili 29 Pri 00:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 500 EUR

Komuna: Gjilan
Banesa posedon gjitha kushtet si ne vijim ujin edhe me bunar, nxemje qendrore me rrym, klim me nji siperfaqe 73m2 ku ika 3 dhoma. 2 dhoma gjumi dhe nji sallon. Banesa asht e mobiluar. Ku mundet te shitet edhe me mobile ka vend parkim per nji kerr jashta banesa asht me nji ambient familjar ku jan edhe tjer banor shum te mir edhe me dokument te
Rregullt.
Nga jakup xhelili ju falimderit per interes.
Mundeni te thirrni edhe ne Viber.+41763775616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim