Banes 94m2, 4dhoma - Banes moderrne Familajre - ..

Shitet nga: Florent 15 Tet 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Gjilan
===== Afer ETC's INTEREXIT dhe Viva Fresh Store======

Banesa ka koridor te hapur ku te qon direkt ne dhomen e ndenjes e cila eshte
e bashkangjitur me kuzhine, duke patur akses direkt ne dhomat e gjumit..
1-dhom e ndejes me Kuzhin
3-dhoma te gjumit
1-banjon
1-shpajzin.
Dy dhomat jan me Tarasa

Banes atraktive e ndertuar me standarde evropiane,e izoluar ne menyre moderne.
.

Posedon infrastrukture te plote, ashensor(lift) si dhe parkingun e Perbashket

Qmimi i volitshum ose ndrrim me toke, vetura, banes ne Prishtine

Lenti : 044579300


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim