Banes Gasonjer Soliter

Shitet nga: Jemin 10 Gsh 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Buevardi Pavaresise
Sipërfaqe: 34 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet Gasonjera e renovuar me 34m2 ne qender te qytetit ne ndertes 13 katshe Soliter ku shkolla fillore Thimi Mitko gjindet 20m , Komuna e Qytetit 10m si Sheshi Agim Ramadani 20m, Parku i qytet 30m afersi , Gjindet ne katin e 8 posedon Dhome me nishe , Banjo e ndare , Wc te ndare , Koridor , Uje 24h, pasterti e koridoreve te ndertes me mirembajte mujore ,si dhe ashensor 24h aktiv. Kerkoj bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim