Banes ne Banjen e Kllokotit

Shitet nga: banesa ne kllokot 24 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Gjilan
Banesa gjendet ne kompleksin e Banjes se Kllokot, dhe ka pamje nga stacionari i Banjes se Kllokotit. Gjendet ne katin e katert, gjithsej 45 metra katror, posedon kuzhinen me qendrim ditor, 1 dhome gjumi, 1 depo, banjo dhe terrasa. Nderroj me nje banese ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim