Banes ne qender te qytetit

Shitet nga: Adnan Syla 13 Shk 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Gjilan
Banesa ka kete renditje : Dhoma e dites sbashku me kuzhine,Dhoma fjetjes,Korridorin ,Shpajzin dhe dy ballkona me pamje nga Qyteti

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim