Banesa ne Gjilan

Shitet nga: Tali 23 Gsh 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bojanin. Rruga Xhevat Ajvazi
Sipërfaqe: 73 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Gjilan
Banesa gjindet ne bojanin mbi ish simpon, pamja e sallonit nga rruga.
Banesa posedon: 2 dhoma gjumi, sallonin me kuzhin, 2 koridore, banjo dhe ballkon.
Eshte ne katin e pare, hapsir parkingu te rezervuar,
lagje e urbanizuar sipas standartev.
Qmimi sipas marveshjes.
045260200
044185542
045475566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim