Banesa

Shitet nga: Durak 08 Shk 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shitet banesa dy dhomeshe me kuzhine, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar, dhe eshte e leshuar me qera. 150,-€ ne muajt!

Banesa eshte ne katin e dyte, posedon ashensor.
Banesa gjindet te kompleksi Bujana, perballe zjarrfiksave.

Banesa posedon edhe garazh, cmimi i garazhes eshte 7000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim