Banesa 120m2 Perball Agmia Center

Shitet nga: Banesa 18 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Perball Agmia Center - Gjilan
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjilan
Shes Banesen me siperfaqe 120 m2 ndertim i firmes City Projects gjinded afer Qendres tregtare Agmia ne drejtim te kamenices
Banesa posedon 3 Dhoma te Fjetjes,1 Sallon & Kuzhin ,1 Banjo & Wc ,1 Koridor ,1 Shpajz
, 2 Ballkone (ballkon me pamja nga rruga kryesore dhe ansore), eshte ne katin pare
Bartja e baneses mund te behet permes Noterit..
Kushtet e perbashketa ne banesat e "Standardit":
- uje 24/7, rryme 24/7 (me gjenerator te perbashket), ngrohje qendrore te kompleksit, lifti (poashtu me gjenerator), pastrimi dhe mirembajtja e rregullt e kompleksit.
Na konaktoni ne nr +377 (44) 295-105
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim